Gizlilik Politikamızı okumayı unutmayın

Gizlilik Taahüdü

PEM360 müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile işbu PEM360 kurumsal web sitesi pem360.com.tr (bundan sonra ‘’PEM360’’ olarak ifade edilecektir) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

-PEM360, Kullanıcılara ilişkin bilgileri, işbu sözleşmenin Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanabilir. PEM360, Kullanıcılara ait gizli bilgileri, Kullanıcı Sözleşmesi'nde aksine izin verilen durumlar haricinde, üçüncü kişi ve kurumlara kullandırılmaz.

-PEM360, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Üye olurken verilen tüm bilgiler ürün veri tabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. www.pem360.com, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri yasal gereklilikler dışında, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla veya kurumlarla paylaşmamayı ve kötüye kullanmamayı taahhüt eder. Kullanıcılar istedikleri zaman üyelikten çıkabilirler. kullanıcının üyelikten ayrılması durumunda, tüm üyelik bilgileri silinir ve isteği dışında kullanılmaz.

- www.pem360.com, kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanıcılardan bazı kişisel bilgilerini (ad-soyad, doğum tarihi, T.C kimlik no, telefon numarası, e-posta vb.) talep etmektedir. PEM360 bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece “PEM360” bünyesinde kullanılmaktadır. www.pem360.com'a üye olurken girilen genel kullanıcı bilgileri (ad-soyad, e-mail, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanılır veya iş ortaklarıyla paylaşılır. Bu hizmetler; fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, PEM360’un anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla kullanıcıların siparişlerinin ulaştırılması, satın alınan ürün veya hizmetlerin faturalanması gibi hizmetlerdir.

-Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

-www.pem360.com'un diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; www.pem360.com'dan reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Pem istanbul Proje Yönetimi Sanayi Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

-Kullanıcının Dikkat Etmesi Gereken Hususlar: Sitenin aldığı tüm güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanıcının da bazı güvenlik tedbirlerini alması önemlidir. Kullanıcının Tarayıcısının güvenlik ayarlarının en üst seviyede ve güncel olması, gerekli antivirüs vb. yazılımların yüklenmesi, şifrelerini ya da önemli kişisel bilgileri bilgisayarında yazılı olarak bulundurmaması gibi.