Kurumsal Seçme & Yerleştirme

Teknolojideki hızlı değişimlerle birlikte ürün ve hizmet üretim süreçlerinin gün geçtikçe daha karmaşık hale gelmesi, geçtiğimiz 10 yılda var olmayan çok sayıda uzmanlık ve iş tanımının ortaya çıkmasına neden oldu. Aynı değişim sürecinin devam ederek, şimdiye kadar tanık olmadığımız yeniliklerle bizi tanıştıracağı konusu bizim için sürpriz değil.

Hızlı değişime en kolay şekilde uyum sağlayabilmek için alanında uzman, güçlü yazılım takımlarına ihtiyaç olduğu anda gerekli insan kaynağını bulabilmek ve üretim sürecine aynı hızla dahil etmek için PEM360 olarak sizin için bir süreç tasarladık.

Benzersiz iş modelimiz ile hem temel seviye eğitim ihtiyaçlarınızı minimuma indiriyor, hem de doğru kaynağa hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tüm adaylarımız öncelikle tecrübe seviyesine göre mesleki ve kişilik testlerinden geçer. Uygun adayların eğitim ihtiyaçları belirlenir ve PEM360 tarafından eğitimleri tamamlanır ve tüm süreç (mesleki testler, kişilik testleri, eğitim sürecinde katıldığı ön ve son testler kişi bazında) raporlanarak müşterilerimizin ihtiyacına en uygun adayı seçmesi sağlanır.

PEM360’ın Proje Yöneticisi, İş Analisti, Yazılım Geliştirme ve Test Uzmanı alanlarında sunduğu Kurumsal Seçme ve Yerleştirme hizmeti ile;

• Eğitimli, tecrübeli, sertifikalı, çalışanlara daha hızlı ulaşabilir,
• Hizmet kalitesi konusunda belirleyici olabilir,
• Rekabet gücünüzü ve verimliliğinizi artırabilir,
• Yeni teknolojilere kolayca adapte olabilir,
• İşe alım süreçlerindeki ilan verme, CV toplama, eleme, telefon, video ve/veya bire bir görüşme gibi operasyonel işlerden kurtulabilirsiniz.
Kurumsal seçme ve yerleştirmehizmetimizi kullanarak, rekabet avantajı sağlayıp başarılarınıza yenilerini ekleyebilmek için gerekli zaman ve kaynaklara sahip olursunuz.

PEM360 Seçme ve Yerleştirme Süreci:
Müşteri İhtiyacı ve Pozisyon Detaylarını Tanımlama:
Müşteri ve ihtiyaç duyulan pozisyonla ilgili tüm bilgilere sahip olmak için PEM360 uzmanları müşteri’nin kurum kültürü, pozisyonla ilgili beklenti ve stratejik hedefleri, pozisyonun görev tanımını belirlemek adına analiz çalışmaları yapar.

Aday Araştırması:
Analiz çalışmasında pozisyonla ilgili tüm detaylar tanımlanıp müşteri tarafından onaylandıktan sonra PEM360’ın kaynak havuzu ve (gerekirse) ihtiyaçla ilişkili sektörler, kişisel networkler, kariyer portalları, forumlar ve topluluklarda da incelemeler yapılır.

Görüşmeler:
PEM360 uzmanları, teknik ve kişisel olarak ihtiyaçlara uygun olabilecek potansiyel adayları belirledikten sonra yüz yüze veya video görüşmeler ile adaylarla ilk görüşmelerini gerçekleştirir. Bu görüşmeler sonunda PEM360’ın kaynak havuzu dışından olan adayların PEM360 havuzundaki testlerden geçmesi sağlanır ve (varsa) eğitim eksikleri belirlenir. Eksik eğitimleri e-öğrenme olarak tamamlanır ve teknik bilgisi ölçülür.

Müşteri Onayı:
PEM360 uzmanları tarafından hazırlanan raporlar sonrasındaki kısa listedeki adaylar ile ilk yüz yüze görüşmeyi yapan müşterinin uygun gördüğü adaylar için referans kontrolleri yapılır ve işe alım gerçekleştirilir.

Benzersiz Seçme ve Yerleştirme hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.


Kayıt Ol