Kurumsal Dış Kaynak Tedarik

Teknolojideki hızlı değişimlerle birlikte ürün ve hizmet üretim süreçlerinin gün geçtikçe daha karmaşık hale gelmesi, geçtiğimiz 10 yılda var olmayan çok sayıda uzmanlık ve iş tanımının ortaya çıkmasına neden oldu. Aynı değişim sürecinin devam ederek, şimdiye kadar tanık olmadığımız yeniliklerle bizi tanıştıracağı konusu bizim için sürpriz değil.

Hızlı değişime en kolay şekilde uyum sağlayabilmek için alanında uzman, güçlü yazılım takımlarına ihtiyaç olduğu anda gerekli insan kaynağını bulabilmek ve üretim sürecine aynı hızla dahil etmek için PEM360 olarak sizin için bir süreç tasarladık.

Benzersiz iş modelimiz ile hem temel seviye eğitim ihtiyaçlarınızı minimuma indiriyor, hem de doğru kaynağa hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tüm adaylarımız öncelikle tecrübe seviyesine göre mesleki ve kişilik testlerinden geçer. Uygun adayların eğitim ihtiyaçları belirlenir ve PEM360 tarafından eğitimleri tamamlanır ve tüm süreç (mesleki testler, kişilik testleri, eğitim sürecinde katıldığı ön ve son testler kişi bazında) raporlanarak müşterilerimizin ihtiyacına en uygun adayı seçmesi sağlanır.

PEM360’ın Proje Yöneticisi, İş Analisti, Yazılım Geliştirme ve Test Uzmanı alanlarında sunduğu Dış Kaynak Kullanım hizmeti ile;
• Çalışan maliyetlerinizi izleyebilir ve azaltabilir,
• Eğitimli, tecrübeli, sertifikalı, çalışanlara daha hızlı ulaşabilir,
• Hizmet kalitesi konusunda belirleyici olabilir,
• Rekabet gücünüzü ve verimliliğinizi artırabilir,
• Yeni teknolojilere kolayca adapte olabilir,
• Ana faaliyet konunuza odaklanabilir,
• İşe alım süreçlerindeki ilan verme, CV toplama, eleme, telefon, video ve/veya bire bir görüşme gibi operasyonel işlerden kurtulabilir,
• Çalışanlarla ilgli tüm yasal maliyet ve sorumlulukları transfer edebilir,
• Dış kaynak kullanımının sağlayacağı bu faydaları en verimli şekilde kullanarak, sadece üretim alanınıza odaklanabilmek ile rekabet avantajı sağlayıp başarılarınıza yenilerini ekleyebilmek için gerekli zaman ve kaynaklara sahip olursunuz.

Proje Yönetimi, Agile (Scrum), Yazılım Geliştirme, Analiz, Test alanlarındaki tecrübelerimizi kullanarak, bu alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru zamanda, yetkin çalışanlarla ve en güncel tekniklerle karşılamaktayız.

PEM360 Tarafından mesleki ve kişilik özelliklerinin ölçülüp değerlendirdiği ve tüm alanlarda global standartlara eğitilip, başarılı olanların sertifikalandırıldığı kaynak havuzumuzdan seçeceğiniz adaylar ile;

Uzun Süreli Yerinde Dış Kaynak:
Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yetkinlik ve tecrübelerdeki çalışanların bir yıldan uzun süreli ve/veya her yıl yenilenecek sözleşmelerle müşterimizin çalışma ortamında istihdam edilecek şekilde sağlanması.

Proje Bazlı veya Kısa Süreli Dış Kaynak:
Müşterilerimizin gerçekleştirmek istediği projelere özel olarak, ihtiyaç duyduğu yetkinlik ve tecrübelerdeki çalışanları bir yıldan kısa süreli ve/veya proje(ler) süresince geçerli olacak sözleşmelerle müşterimizin çalışma ortamında istihdam edilecek şekilde sağlanması.

Proje Bazlı Ürün Geliştirme Kaynağı:
Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları yazılım ürünlerini ortaya çıkarmak üzere web, client ve mobil ortamlarda, son teknolojiler kullanılarak belirlenen kapsam, kalite parametreleri ve zaman sınırı içerisinde proje bazlı olarak geliştirerek, tüm kaynak kodlarıyla birlikte hizmeti alan müşterimize sunulması.

Hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

Kayıt Ol