Agile ve Scrum İle Roller Nasıl Değişiyor?

Agile ve Scrum İle Roller Nasıl Değişiyor?

Günümüz rekabet ortamında müşteri/kullanıcıların değişen/gelişen beklentilerini hızı ve kaliteli bir şekilde üretime yansıtmak, değişime hazır olmak, adaptasyon, açık iletişim ve işbirliği gibi konuların öneminin artması ile Agile (Çevik) yaklaşımlar bugünün ve geleceğimizin en ilgi çekici kavramları oldu.
Agile metodoljileri uygulayan kurumlarda bireyler, birbirilerine daha fazla güvenen ve başarıya, değer yaratmaya odaklanan, iş birliği içinde çalışan takımlar haline dönüşürler.

Seminer Tarihi

    1 Şubat 2017 Çarşamba 14:00 - 1 Şubat 2017 Çarşamba 15:00 - ODTÜ Teknopark

Seminerimiz içerisinde, Agile dönüşümle birlikte dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan metodoloji olan Scrum ile klasik organizasyonlardaki Departman Yöneticisi, Proje Yöneticisi, Yazılımcı, Analist, Tasarımcı, Testçi gibi rollerin, görev tanımları ve yaptıkları işlerin niteliklerinin Agile (Çevik) organizasyonlarda nasıl değişeceğinden bahsedeceğiz.

Amacımız;
Agile alanında düzenleyeceğimiz "Agile ve Scrum ile Roller Nasıl Değişiyor?" konulu ücretsiz etkinliğimizde, Agile yaklaşımalar konusundaki farkındalığı arttırmak ve bu alandaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak bilgileri uzun yıllar ürün geliştirme döngüsünün her safhasında görev almış olan ve şuanda ALL4AGILE / Pem360 Kurucu Ortağı olarak Agile dünyaya hizmet eden Sn. Rıdvan Akçiçek'in sunumuyla katılımcılarımıza aktarmaktır.

Konuşmacı: Rıdvan Akçiçek
Seminer Yeri: ODTÜ Teknopark- Ankara

  • Kimler katılmalı: Faaliyet gösterdikleri iş alanlarında kendini geliştirmek isteyen proje yöneticileri, iş analistleri, çözüm mimarları, geliştiriciler, geliştirme ekibi liderleri, test uzmanları, ürün yöneticileri vb. kişi ve takımlar.
  • Etiketler: Agile, Agile Dönüşüm, Agile Dünya, Agile Proje, Çevik Projeler, Çevik Roller, Değişen Roller, Development Team, Product Owner , Proje, Proje Yönetimi, Scrum , Scrum Master
  • Fiyat: Ücretsiz
Bu konuda yapılmış yorum bulunmamaktadır.
İlk yorumu siz yapmak için aşağıdaki formu doldurun.

Yorum Yaz

Bilgi / Teklif Al