PEM Müşterileri

PEM'den PEM360'a başarılı bir yol hikayesi.

 • Proje Eğitim Merkezi

  İlk Markamız PEM | 2012

  "Kaynaklarımızın verimli kullanılması, sürdürülebilir bir dünya için gerekli bilgi alanlarını öğretmek ve uygulamak amacıyla saha deneyimli profesyoneller ve akademisyenlerle birlikte ilk markamız PEM - Proje Eğitim Merkezi oluşturuldu."

 • Project Management Institute

  PMI'dan R.E.P. Ünvanını Aldık | 2013

  "Dünyada Proje Yönetimi disiplinini ortaya çıkaran ve bu alandaki en güçlü otorite olan PMI'dan R.E.P (Registered Education Provider) ünvanını aldık."

 • ALL4AGILE

  ALL4AGILE Kuruldu | 2015

  "Dünya çevikleşiyor. Çevik olmak, değişime uyum sağlamak, müşterilerin beklentilerine uygun ürün ve hizmet üretmek hedefindeki organizasyonlar için vermiş olduğumuz Agile koçluk ve eğitim hizmetlerimizi yeni markamız ALL4AGILE ile sunmaya başladık."

 • PEM360

  PEM360 İle Çok Daha Fazlası | 2016

  "Projelerin başarılı olabilmesi için gerekli Proje Yönetimi, Agile Pratikler, Analiz, Test, Kullanıcı Deneyimi alanlarında koçluk, danışmanlık, eğitim ve bu alanlarda ihtiyaç olan profesyonel takım üyelerini PEM360 çatısı altında sunuyoruz. Ayrıca yıllardır mutfağında olduğumuz Yazılım alanında da ürün geliştirme, danışmanlık, seçme ve yerleştirme, dış kaynak hizmetlerimiz ile de yurt içi ve yurt dışında projelere değer katmaya devam ediyoruz."

 • DASA Akreditasyonu Aldık | 2017

  DASA Akreditasyonu Aldık | 2017

  "DevOps Agile Skills Association(DASA)'nın Training Partner akreditasyonunu alarak Agile alanındaki koçluk ve eğitim çalışamalarımızı DevOps yaklaşımı ile güçlendirdik."

PEM360 Hakkında

Benzersiz bir iş modeli PEM360

5 Yıl içerisinde 550 den fazla kurum ve binlerce profesyonelin referansını almış güçlü bir organizasyon olarak, iş hayatının ihtiyaçlarını doğru analiz eden ve hizmet verdiği alanlarda bu ihtiyaçlara optimum çözümler sunan PEM - Proje Eğitim Merkezi, artık PEM 360 Markasıyla yoluna devam ediyor.

Değişikliğin ana nedeni, yıllar içerisinde PEM’in kazandığı tecrübe ve paydaşlarıyla birlikte elde ettiği birikimin, sadece "eğitim" ile tanımlanamayacak şekilde büyümesi.

Fikirden projeye, projenin başlangıcından, ürün ve hizmetin müşteriye teslimine kadar geçen süreçte, Proje Yönetimi, Agile Metotlar, İş Analizi,  Test ve Kullanıcı Deneyimi kavramlarını iyi bilen, bu kavramları gerçek hayata uyarlayabilen, uluslararası sertifikalı çapraz fonksiyonlu ekiplerle birlikte çalışmak artık bir gereklilik..

PEM360;

PMI® gibi uluslararası organizasyonlarca akredite edilmiş bireysel ve kurumsal eğitim hizmetleriyle bu alanlarda hizmet veren sertifikalı profesyoneller yetiştirmeye devam edecek,
Dış kaynak ve yerleştirme hizmeti ile yetiştirdiğimiz nitelikli ve global standartlara hakim çapraz fonksiyonlu insan kaynağını proje bazlı ya da tam zamanlı olarak kurumunuzun bünyesinde istihdam edebilmeniz için, gerekli ihtiyaç analizi, seçme ve yerleştirme süreçlerinde sizlerin çözüm ortağı olacak,
İş süreçlerinizde daha verimli çalışmanız ve projelerinizdeki başarınızı en üst düzeye çıkarmak ve tedarikçilerinizle proje süreçlerinizi yönetecek koçluk, danışmanlık hizmetlerini sunacak,
İhtiyacınız olan yazılım ürünlerinin geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli takım üyeleri ile sizlere destek olacak bir iş ortağınızdır.

PEM360 ile;

Çapraz fonksiyonlu yazılım ekipleri ile kusursuza yakın ürünler geliştiren başarılı proje ekipleri, başarılı projeler sayesinde verimli ve kazançlı işler ve memnun müşteriler..

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Misyonumuz :

Tüm paydaşlarınızın sürece dahil olduğu ve tüm beklentilerin optimum düzeyde karşılandığı ortak paydayı birlikte yaratarak, müşteri ihtiyaçlarını mükemmele yakın şekilde karşılamamızı sağlayacak iş yapma kültürünü öğretmek, organizasyonunuza yerleştirmek ve verimli çalışmanızı sağlamak var oluş nedenimizdir.

Vizyonumuz :

Mutlu bir takımla, bilgi ve deneyimden öğrenmeyi sağlayan, değer arttıran, ilham veren bir yol arkadaşı olmak
 
Değerlerimiz :

Öncü ve Yönlendirici :
PEM 360 faaliyet alanında öncü ve yönlendirici olmayı hedefler ve bu doğrultuda uzmanlık geliştirir.

Yenilikçi :
PEM360 yeni bilgilere açıktır; en iyi çözümlerle hareket etmek için keşfederek ve farklı yaklaşımları deneyerek mevcut bilginin sürekli iyileştirilmesini hedefler.

Sürekli Gelişen :
PEM360’da faaliyet ve süreçler etkin yöntemlerle analiz edilip değerlendirilerek gerekli iyileştirmeler yapılır.

Takım Çalışması Odaklı :
PEM360’ın hizmet ve süreçlerinde çalışan katılımı ve takım ruhu vurgulanır; çalışanlar arası birbirine destek ve güvenin artırılması ve tek ekip olarak yüksek performansa dayalı hareket edildiği inancı hakimdir.

Farklılık Yaratan :
PEM360 mevcut başarısının yanı sıra, farklılaşarak yeni değerler üretir.

Erişilebilir Hizmetler :
PEM360 ihtiyaçları karşılama yönünde kolaylıkla ulaşılabilir hizmetler sunar.

Sounç Odaklılık :
PEM360 elde edilecek başarıya yönelik olarak kaynaklarını ve faaliyetlerini planlar ve o doğrultuda hareket eder.

TURİZM VE SAĞLIK

ABDİ İBRAHİM İLAÇ A.Ş.

ABDİ İBRAHİM İLAÇ A.Ş.

ACTELİON İLAÇ SAN LTD ŞTİ

ACTELİON İLAÇ SAN LTD ŞTİ

Astra Medikal İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti

Astra Medikal İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti

ATASOY SAĞLIK GÜVENLİK LTD.ŞTİ.

ATASOY SAĞLIK GÜVENLİK LTD.ŞTİ.

AVON KOZMETİK A.Ş.

AVON KOZMETİK A.Ş.

BAYER TÜRK KİMYA A.Ş.

BAYER TÜRK KİMYA A.Ş.

CORAL TRAVEL

CORAL TRAVEL

ECZACIBAŞI

ECZACIBAŞI

ENCON LABARATUVARI A.Ş.

ENCON LABARATUVARI A.Ş.

GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ TİC A.Ş.

GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ TİC A.Ş.

GÜROK TURİZM

GÜROK TURİZM

HAYAT SAĞLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

HAYAT SAĞLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

MAQUET Cardiopulmonary Medikal Teknik San.Tic.Ltd.Şti.

MAQUET Cardiopulmonary Medikal Teknik San.Tic.Ltd.Şti.

MUSTAFA NEVZAT İLAÇ

MUSTAFA NEVZAT İLAÇ

OTİ HOLDİNG A.Ş.

OTİ HOLDİNG A.Ş.

Namık K. P.

Scrum yönteminin ruhunun iyi anlaşılmasının gerekli olduğunu, ScrumBut durumlarında beklenen etkinin görülemeyeceğini öğrendim.

Nuray H.

Projelerin başarılı olmasının arkasındaki en büyük destekçinin iyi yapılan bir iş analizi olduğu görüşündeyim. Eğitimde CBAP/CCBA ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Eğitimin sonrasında CBAP sertifikası almak konusunda artık daha istekliyim. Eğitimin istekli kişilere verilmesi,hem kaynakların doğru kullanımı hem de katılımcıların motivasyonunun olumsuz etkilenmemesi bakımından önemli. Memnun kaldım. Şu an tavsiye edebileceğim kurum personeli ve üst yönetimi olabilir.

Kubilay U.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı eğitimine aslında önyargı ile katıldık ama mutlu bir şekilde ayrıldık. Bilgiler kafamızda canlandırıldı ve sonradan toparlanarak hiç unutulmayacak kadar özümsenmesi sağlandı.

Ceren S.

Şu anda planlama, tedarik süreci ve müşteri ilişkilerini yürütüyorum. Eğitim, bu süreçlerin nasıl olması gerektiğine dair bilgiler işimi çok kolaylaştırdı. Kariyerimi bu yönde geliştirmek isteyen potansiyel bir proje yöneticisi olarak yönetim süreçlerini sistematik bir şekilde nasıl yürütebileceğimi gördüm.

Derya Ö.

Eğitimler, bu eğitim gibi işin özüne inmiş eğitmenler tarafından içsel olarak en üst düzeyde anlatılmalı, gerisini herkes kitapları okuyarak mekanik olarak zaten öğrenir. Tebrik ediyorum. Son derece neşeli bir şekilde çok derin konulara girdik.

Uğur Ç.

İş Süreçleri Yönetimi ve Proje Yönetimi konusunda danışmanlık yaptığım ve aynı zamanda PMP olduğum için her iki rolün anlamı benim için netlik kazandı. Eğitmenimizin de eğitim sırasında İş Analizi ve Proje Yönetimini karşılaştırması ve örnekler vermesi çok faydalı oldu.

Tuğba A.

MS Projectle planlama ve düzenin uygulandığı takdirde ne kadar çok verim elde edileceğini gördüm.Olması gerekenlerin şartların ve düzenin olmazsa olmaz olduğunu düşünüyordum.Patronlarımında bunları dinlemelerine sevindim. ders sayısı keşke 1 gün değil,2 ya da 3 gün olsa idi.Memnun kaldım.İhtiyacı olan tanıdıklarım olduğunda yönlendireceğim.

Gökçe Ü.

Bir eğitimci olarak, kurumumun uluslararasılaşma ve gelişimini destekleyici; gerçek anlamda profesyonel projelere imza atabilmek adına A'dan Z'ye herşeyi -kısa sürede de olsa- öğrenmeye çalıştım. Şimdi uygulayarak etkinleştirmek gerek öğrendiklerimizi.

Didem A.

Mutlu haberlerimi sizlerle de paylaşmak isterim.Cumartesi günü PMP sınavına girdim ve geçtim.Eğitim bilgileri hafızamda sıcakken hemen girmek istemiştim.Eğitim süreciyle birlikte toplam 3 hafta çalışmış oldum.Yöntem olarak akşamları konsantre bir şekilde ortalama 2 saatimi ayırdım, gündüzleri de işte etrafımı ve kendi yaptıklarımı derslerde öğrendiklerimiz çerçevesinde değerlendirerek konuları içselleştirmeye çalıştım. Özelikle son 1 haftamı tamamen soru çözümüne ayırdım, yanlış yaptıkça ve sorudaki bilgiyi hatırlayamadığımı fark ettikçe kitaba başvurdum.

Bahri N.

Benim açımdan hazırlık süresinin kısa olmasında CAPM tecrübem de etkili olmuştur elbet ama eğitimdeki anlatımlarınızın ve materyallerinizin PMBOK'ı okuyarak net anlayamadığım kilit noktaları kavramada büyük katkısı oldu.Eğitimde aşılanan bakış açısıyla soruları cevapladığımda sınavın aslında kolay olduğunu gördüm.Özellikle 2000 soruluk soru bankanızdaki soru tipleri sınav sorularına epey yakındı ve sınavı yaparken hep çözdüğüm soruları hatırladım.

Delfi Tekniği Webinarı

 Webinarımızda, Delfi Tekniği ile ilgili olarak aşağıdaki sunum başlıklarına yer verilecektir. 

 • Delfi Tekniği Nedir?
 • Delfi Tekniğinin Özellikleri Nelerdir?
 • Tekniğin Uygulama Adımları
 • Tekniğin Kullanım Avantajları ve Dezavantajları 

Ayrıca yapılmış bir örnek üzerinden geçtikten sonra webinar katılımcıları ile interaktif bir şekilde tekniğin adımlarını baştan sona takip edecek bir çalışma yapılacaktır.

Kayıt Ol

Proje Başarısı için Takım Olabilmenin Sırları Webinarı

Webinarımızda, projelerde ve kurumsal ortamlarda iletişimin önemi, uyumluluk ve sorumluluk kültürünü oluşturmak için uygulanabilecek öneriler konuşulacaktır.
· PMI / PMP konseptlerinde takım içi iletişim nedir, ne kadar önemlidir?

· Projelerde sorumluluk alma ve yerine getirme kültürü nedir, nasıl oluşturulur?

· Pratik hayatta kullanabileceğiniz öneriler nelerdir?

Konuları hakkında tüm detaylar paylaşılacaktır. Ayrıca örnek bir vaka çalışması da yapacağız. Webinarımıza katılarak bu konulardaki bilgi ve becerileriniz arttıracak, soft-skill denilen iletişim becerileri konusunda ufuk açıcı interaktif bir çalışma olacaktır.

Kayıt Ol

Scaled Scrum ve Nexus Çerçeveleri Webinarı

Webinarımızda, kurumsal ölçekte Agile uygulamaları için en çok tercihe dilen Scaled Scrum ve Nexus çerçeveleri üzerinden;

 • Scaled(Ölçekli) Scrum Nedir?
 • Neden Scaled Scrum?
 • Scaled Scrum çerçeveleri nelerdir?
 • Nexus çerçevesi nedir ve işleyişi nasıldır?

Konuları hakkında tüm detaylar paylaşılacaktır. Webinarımıza katılarak bu konulardaki bilgi ve becerileriniz arttıracak, bu alanda aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz.

Kayıt Ol

İş Birimleri ve Product Owner'lar için Kullanıcı Kabul Test Teknikleri webinarı

Bu webinarımızda hem Agile hem de geleneksel yazılım geliştirme yöntemlerinde yer alan kullanıcı kabul testi sürecinde ürün sahipleri, iş birimleri ve analistlerin faydalanabileceği aşağıdaki test tekniklerinin üzerinden örneklerle birlikte geçilecektir.


 • User Story Testing
 • Use Case Testing
 • Checklist Based Testing
 • Exploratory Testing
 • Experienced Based Testing
 • User Journey Testing
 • Risk Based Testing

Kayıt Ol

Agile Bir Yaz Aşkı mı? Yoksa Yeni Hayat Arkadaşınız mı? Webinarı

Bu webinarımızda çevik metotların kullanımı, etkinliği, faydaları ve çevik yaklaşımlarla ürünlerimizi, projelerimizi etkin yönetebileceğimiz katılımcılara sunulacaktır. Çevik metotlar sadece bugünün geçici bir modası mı? yoksa kurumumuzun ana çalışma prensibi yaparsak sürekli olarak fayda sağlayabilir mi? konusu irdelenecektir.


Kimler katılmalı: Çevik metotların faydalarını, çevik dönüşümü ve kurumumuzun ileriye yönelik çağa ayak uydurmak, daha etkin yönetmek için çevik metotlar ile devam edebilir miyiz sorusunu merak eden herkes katılabilir.


Etiketler: Agile, Agile Dönüşüm, Agile Dünya, Agile Proje, Çevik Projeler, Değişen Roller, Proje, Proje Yönetimi


Kayıt Ol

NE KADAR ŞEFFAF, NE KADAR YARATICI, NE KADAR ÇEVİK VE DEĞİŞİME UYGUNSUNUZ?

İletişim çağındayız ve bilgiye çok hızlı erişebiliyoruz! İhtiyaçlarımızı karşılamak için erişmemiz gereken kaynakları elde etme imkanımız geçmişe göre çok daha fazla. Bu gerçekler kullanıcı deneyimini olgunlaştırırken beklenti seviyelerini de en üst düzeye çıkarıyor.


Böylesine bir rekabet ortamında müşteri/kullanıcıların değişen/gelişen beklentilerini hızlı ve kaliteli bir şekilde üretime yansıtmak, değişime hazır olmak, adaptasyon, açık iletişim ve işbirliği gibi Agile (Çevik) yaklaşımlar günümüzün ve geleceğimizin en ilgi çekici kavramları oluyor.


Peki bu değişime hazır mıyız? Siz de araştırmamıza katılın bu soruların cevabını hep birlikte bulalım.


Çeviklik Araştırması 2017 için tıklayınız

ISTQB Temel Seviye Test Uzmanı Eğitimi

Uluslararası test mühendisliği alanındaki en önemli sertifikasyon programı olan International Software Testing Qualifications Board (ISTQB)’un Foundation Level (FL) sertifikasyon sınavına hazırlanın.

Detay

IIBA CBAP/CCBA Uluslararası İş Analistliği Sertifikasyon Programı

İş analizi alanında çalışan tüm profesyonellerin alması gereken temel iş analizi eğitimi olan bu eğitimle katılımcılar uluslararası en iyi iş analizi uygulamalarını öğrenirken, gerçek vakalar ile de pratik yaparak süreci ve teknikleri tam olarak benimsemektedirler. Eğitim süresince çözülecek örnek 50 sorunun yanında katılımcılara ayrıca 450 adet CBAP sorusu, tüm eğitimi kapsayan eğitim notları ve uluslararası çeşitli iş analizi yayınları verilmektedir. Ayrıca eğitim sonunda BlendedLearning kapsamında 3 kere tekrar izleme ve her bilgi alanında online ön ve son testler ile ölçme ve değerlendirme ile eşsiz bir öğrenme deneyimi sunan E-Öğrenme paketi hediye.

Detay

Agile ve Scrum Temelleri Eğitimi

Agile (çevik) felsefesini ve dünyada en çok kullanılan çerçeve olan Scrum'ı uygulamalı öğrenmek, global sertifikalı Agile & Scrum Profesyoneli olmak isteyenler için hazırlanmış bu program sayesinde; katılımcılarımız 3 gün sınıf eğitimi ile PSM, PSPO ve PMI-ACP sertifikaları için gerekli bilgi ve becerileri kazanmış olurlar.

Detay

PMI Proje Yönetimi ve PMP Sertifikası Eğitimi

Gerçek bir Proje Yönetim Profesyoneli olmak, uluslararası geçerli PMP sertifikasına sahip olmak ve global kariyer imkanlarından yararlanmak için PEM360'ın benzersiz eğitimine katılabilirsiniz. Türkiye'de sadece PEM360'da sunulan Blended Öğrenme ile, sınıfta aldığınız eğitimi mobil ya da masaüstü olarak, 3 kere takrar ediyor ve tüm eğitim boyunca 2000 e yakın gerçek PMP sorusu çözerek, sertifika sınavında başarınızı garantiliyorsunuz.

Detay